Лампа світлодіодна “CRYSTAL-20” 20W 6400K E27
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 175-250V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Розміри (ДхШхВ) | 80мм х 95мм |
| Потужність | 20 W |