Лампа світлодіодна “CRYSTAL-20” 20W 6400K E27
Лампа світлодіодна “CRYSTAL-20” 20W 6400K E27
128.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 175-250V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Розміри (ДхШхВ) | 80мм х 95мм |
| Потужність | 20 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 2050 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 200° |
| Тип цоколя | Е 27 |








Відгуки
Відгуків немає, поки що.