Лампа світлодіодна “EXA – 4” 4W 2700K G9
Лампа світлодіодна “EXA – 4” 4W 2700K G9
87.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Розміри (ДхШхВ) | 48мм*13.3мм |
| Потужність | 4 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 2700К |
| Кут розсіювання | 360° |
| Тип цоколя | G9 |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.