Лампа світлодіодна “EXA – 6” 4W 4200K G9
Лампа світлодіодна “EXA – 6” 4W 4200K G9
108.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Розміри (ДхШхВ) | 60мм*13.3мм |
| Потужність | 6 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 360° |
| Тип цоколя | G9 |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.