Лампа світлодіодна “FILAMENT BALL-4” 4W 2700К E14
Лампа світлодіодна “FILAMENT BALL-4” 4W 2700К E14
58.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Розміри (ДхШхВ) | 78мм*45мм |
| Потужність | 4 W |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 20 000 год. |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Світловий потік (лм) | 450 lm |
| Колірна температура, К | 2700К |
| Кут розсіювання | 360° |
| Тип цоколя | E14 |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.