Лампа світлодіодна “HOROSCOPE – 9” 9W RGB+2700K-6500K
Лампа світлодіодна “HOROSCOPE – 9” 9W RGB+2700K-6500K
417.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 9 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 800 Lm |
| Колірна температура, К | RGB+2700K-6500K |
| Кут розсіювання | 185° |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Додатково | управление телефоном |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.