Лампа світлодіодна “MAKRO-3” 3W G4 6400К
Лампа світлодіодна “MAKRO-3” 3W G4 6400К
63.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Розміри (ДхШхВ) | 37мм*13мм |
| Потужність | 3 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 20 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 280 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 360° |
| Тип цоколя | G4 |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.