Лампа світлодіодна “MEGA – 3” 3W 6400К G9
Лампа світлодіодна “MEGA – 3” 3W 6400К G9
121.00 грн
Наявність: Є в наявності
Лампа LED Декоративна / Свічка/ Мінішар/ JCDR/ led, Horoz electric led, Horoz led, світлодіодні Лампи, Лампа Світлодіодна “MEGA – 3” 3W 6400К G9 001-011-0003-020, міні лампочка
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Розміри (ДхШхВ) | 54мм*16мм |
| Потужність | 3 W |
| Матеріал корпусу | Силікон |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 20 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 180 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 360° |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Тип цоколя | G9 |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.