Лампа Світлодіодна “PETA-4” 4W 6400К G9
Лампа Світлодіодна “PETA-4” 4W 6400К G9
63.00 грн
Наявність: Є в наявності
Лампа LED Декоративна, Стандартна Лампа Світлодіодна (А-60) 10-18W, світлодіодне освітлення, Хороз Україна, Хороз електрик, Хороз, horoz electric, лампа світлодіодна
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Розміри (ДхШхВ) | 48,7мм*15,9мм |
| Потужність | 4 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 360° |
| Аналог лампи розжарювання | 32 W |
| Тип цоколя | G9 |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.