Лампа світлодіодна промислова “SPACE” 40W 6400K E27
Лампа світлодіодна промислова “SPACE” 40W 6400K E27
615.00 грн
Лампа Промислова Е-27 20w-50w/ Led Трубка Т-8, Стандартна Лампа Світлодіодна (А-60) 10-18W, світлодіодне освітлення, Хороз Україна, Хороз електрик, Хороз, horoz electric, лампа світлодіодна
| Робоча напруга | 180-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 40 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 20 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 4325 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 360 |
| Аналог лампи розжарювання | 320 W |
| Тип цоколя | Е 27 |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.