Лампа світлодіодна “TORCH-100” 10W 6400K E27
Лампа світлодіодна “TORCH-100” 10W 6400K E27
720.00 грн
Немає в наявності
Лампа Промислова Е-27 20w-50w/ Led Трубка Т-8
| Робоча напруга | 175-250 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 100 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 10000 Lm |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Кут розсіювання | 205° |
| Аналог лампи розжарювання | 800 W |
| Тип цоколя | Е 27 |



Відгуки
Відгуків немає, поки що.