Лампа світлодіодна “ULTRA – 8” 8W 3000K E27
Лампа світлодіодна “ULTRA – 8” 8W 3000K E27
48.00 грн
Немає в наявності
Лампа LED Декоративна
| Робоча напруга | 175-250 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Розміри (ДхШхВ) | 99мм*36мм |
| Потужність | 8 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 800 Lm |
| Колірна температура, К | 3000К |
| Кут розсіювання | 200° |
| Аналог лампи розжарювання | 64 W |
| Тип цоколя | E27 |



Відгуки
Відгуків немає, поки що.