Ліхтар акумуляторний LED “FORLAN” 10W
Ліхтар акумуляторний LED “FORLAN” 10W
347.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильники аварійні та ручні ліхтарики, аварійний світильник, Аварійний світильник LED, аварійний світильник ферон, Аварійний світильник хороз, Аварійний світильник на світлодіодах, Horoz, Horoz led, horoz electric
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Синій з білим |
| Розміри (ДхШхВ) | 135 мм * 58 мм |
| Потужність | 10 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 430 lm |
| Колірна температура, К | 7000К- 9000К |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.