Ліхтарик ручний “BEST-1” 1W
Ліхтарик ручний “BEST-1” 1W
216.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильники аварійні та ручні ліхтарики, Ліхтарики, Ліхтар horoz, Ліхтарі ручні, Ліхтарі HOROZ, Ліхтарик horoz, ліхтарик на лоб, ліхтарик з акумулятором, horoz electric
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний з червоним |
| Розміри (ДхШхВ) | 51 мм * 200 мм |
| Потужність | 1 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Світловий потік (лм) | 70 lm |
| Колірна температура, К | 7000К – 9000К |
| Аналог лампи розжарювання | 8 W |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.