Ліхтарик ручний KOLLER
Ліхтарик ручний KOLLER
180.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 220-240V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Червоний |
| Розміри (ДхШхВ) | 36мм х 104мм |
| Потужність | 1W + 0.5W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 80lm |
| Колірна температура, К | 8000K – 12 000K |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Час зарядки | 6-8 год |
| батарея | 3.7V 1200Ah літієвий |








Відгуки
Відгуків немає, поки що.