Бренд: HOROZ ELECTRIC
Тип: Ручний
Акумулятор: 4V 0.2Ah свинцево-кислотний
Тривалість заряджання: 12-15 год
Тривалість роботи: 1 год – 4 год
Корпус: Пластик
Розміри(ДхШхВ): 170мм x 65мм
Колір: Синій
Напруга: 220-240V/50-60Hz
Потужність: 3W
Світловий потік: 120 lm
Колірність: 7000K, 9000K
Спосіб заряджання: Кабель живлення
Ступінь захисту: IP20
Ресурс роботи: 30.000 Hrs
Тип світлодіода: SMD LED
Гарантійний термін: 2 роки
Кількість в упаковці: 1 шт.
Країна виробник: Китай
Ліхтарик ручний PELE-3 3W синій
253.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильники аварійні та ручні ліхтарики, Ліхтарики, Ліхтар horoz, Ліхтарі ручні, Ліхтарі HOROZ, Ліхтарик horoz, ліхтарик на лоб, ліхтарик з акумулятором, Horoz, Horoz led, horoz electric
Ліхтарик ручний PELE-3 3W синій
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Синій з білим |
| Розміри (ДхШхВ) | 170 мм* 65 мм |
| Потужність | 3 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Світловий потік (лм) | 120 lm |
| Колірна температура, К | 7000К- 9000К |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.