| Характеристики | |
| Тип світлодіодів: | High PowerLED |
| Колір: | Жовтий / Чорний |
| Діапазон робочої напруги: | 220-240V/50-60Hz |
| Потужність: | 5W |
| Світловий потік: | 500Lm |
| Тип розсіювача: | Прозорий (Сlear) |
| Строк служби: | 30 000год |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Матеріал корпусу: | Удароміцний пластик / Метал |
| Ступінь захисту, IP: | 20 |
| Розміри (ДхШхВ): | 215 мм х 157мм х Ø120 мм |
| Тип АКБ: | 4V 2500mAh Sealed-Acid |
| Час повної зарядки: | 12-16 годин |
| Гарантійний термін: | 2 роки |
Ліхтарик ручний RAUL-7 7W
1,612.00 грн
Немає в наявності
Світильники аварійні та ручні ліхтарики
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Жовтий |
| Розміри (ДхШхВ) | 215мм*157мм |
| Потужність | 7W |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Світловий потік (лм) | 500lm |
| Колірна температура, К | 7000/9000К |
| Аналог лампи розжарювання | 56W |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.