Ліхтарик ручний “TORRES-1” 1W
- Не можна додати "Ліхтар налобний акумуляторний світлодіодний BELT 2.0, NEO TOOLS (99-117)" до кошика, оскільки товар відсутній в наявності.
Ліхтарик ручний “TORRES-1” 1W
343.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Потужність | 1 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | High Power LED |
| Світловий потік (лм) | 80 lm |
| Колірна температура, К | 8000-12000K |
| Час зарядки | 4-6 год. |
| Час роботи від акумулятора | 4 год. (сильное) – 16 год. (слабое) |
| батарея | 3.7V 1.2Ah Lithium |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.