Ліхтарик ручний “TORRES-2” 2W
- Не можна додати "Ліхтар налобний акумуляторний світлодіодний BELT 2.0, NEO TOOLS (99-117)" до кошика, оскільки товар відсутній в наявності.
Ліхтарик ручний “TORRES-2” 2W
381.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Потужність | 2 W |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | High Power LED |
| Світловий потік (лм) | 240 lm |
| Колірна температура, К | 8000-12000K |
| Час зарядки | 4-6 год. |
| Час роботи від акумулятора | 2.5 год. (сильне) – 13.5 год. (слабе) |
| батарея | 3.7V 1.2Ah Lithium |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.