| Характеристики | |
| Колір: | Білий |
| Тип цоколя: | GU10 |
| Матеріал корпусу: | Кераміка |
| Розміри (ДхШхВ): | 16мм*Ø27.5мм |
| Робоча напруга: | 220-250V |
Патрон керамічний GU10 з проводом 15см
14.00 грн
Наявність: Є в наявності
Патрони, Horoz, Horoz led, horoz electric
| Робоча напруга | 220 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 27.5мм*16мм |
| Матеріал корпусу | Керамика |
| Тип цоколя | GU10 |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.