Підсвітка дзеркал-картин LED “KANARIA-12” 12W 4200K
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-040-012-0012-020 Категорія:
Робоча напруга
100 – 250 V
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Чорний
Розміри (ДхШхВ)
555 мм * 120 мм * 120 мм
Потужність
12 W
Ступінь захисту IP
IP 20
Матеріал корпусу
Метал
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
30 000 год.
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
850 Lm
Колірна температура, К
Кут розсіювання
120°
Аналог лампи розжарювання
96 W
Додатково
з кнопкою
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Підсвітка дзеркал-картин LED  "KANARIA-12" 12W 4200KПідсвітка дзеркал-картин LED “KANARIA-12” 12W 4200K