Підсвітка дзеркал-картин LED KARTAL-12″ 12W 4200K
- Не можна додати "Вимикач сенсорний для дзеркал LB-02, 1 клавіша, 1×65Вт, dimmer, DC12–24V (B_25649)" до кошика, оскільки товар відсутній в наявності.
Підсвітка дзеркал-картин LED KARTAL-12″ 12W 4200K
1,180.00 грн
Немає в наявності
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 450 мм * 160 мм * 120 мм |
| Потужність | 12 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 850 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 120° |



Відгуки
Відгуків немає, поки що.