Підсвітка дзеркал-картин LED “LEYLEK-12” 12W 4200K
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-040-016-0012-020 Категорія:
Робоча напруга
100 – 250 V
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Чорний
Розміри (ДхШхВ)
530 мм * 120 мм * 45 мм
Потужність
12 W
Ступінь захисту IP
IP 20
Матеріал корпусу
Метал
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
30 000 час
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
850. Lm
Колірна температура, К
Кут розсіювання
120°
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Підсвітка дзеркал-картин LED "LEYLEK-12" 12W 4200KПідсвітка дзеркал-картин LED “LEYLEK-12” 12W 4200K