Підсвітка дзеркал-картин LED “LEYLEK-8” 8W 4200K
Підсвітка дзеркал-картин LED “LEYLEK-8” 8W 4200K
948.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 100 – 250 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 400 мм * 120 мм * 45 мм |
| Потужність | 8 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 720 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 120° |



Відгуки
Відгуків немає, поки що.