Підвісний лінійний світильник “FORTUNE10-80” 019-052-0080-010
Підвісний лінійний світильник “FORTUNE10-80” 80W 4000K (Білий)
3,067.00 грн
Немає в наявності
Підвісний лінійний світильник “FORTUNE10-80” 80W 4000K (Білий), FORTUNE10-80, Люстри LED. 019-052-0080-010
| Робоча напруга | 170 – 265 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 1185 мм * 100 мм * 75 мм |
| Потужність | 80 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 70 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 8000 Lm |
| Колірна температура, К | 4000 K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Додатково | тросовий підвіс у комплекті |








Відгуки
Відгуків немає, поки що.