Підвісний лінійний світильник “FORTUNE5-40” 019-051-0040-020
Підвісний лінійний світильник FORTUNE5-40 3CCT 40W (Чорний)
1,921.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 170-265V/50-60Hz |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 1185 мм * 50 мм * 75 мм |
| Потужність | 40 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 70 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 4200 lm |
| Колірна температура, К | 3000K, 4500K, 6500K На вибір є перемикач |
| Кут розсіювання | 120° |
| Додатково | тросовий підвіс у комплекті |










Відгуки
Відгуків немає, поки що.