Підвісний лінійний світильник “INNOVА5-40” 40W 4000K (біла)
Підвісний лінійний світильник “INNOVА5-40” 40W 4000K (біла)
2,126.00 грн
Наявність: Є в наявності
Люстри LED
| Робоча напруга | 170 – 265 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 1185 мм * 50 мм * 75 мм |
| Потужність | 40 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 70 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 3200 Lm |
| Колірна температура, К | 4000 K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 320 W |









Відгуки
Відгуків немає, поки що.