Прожектор світлодіодний акумуляторний на сонячній батареї “TURBO-800” 800W 3000K-4200K-6400K
Прожектор світлодіодний акумуляторний на сонячній батареї “TURBO-800” 800W 3000K-4200K-6400K
2,344.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри (ДхШхВ) | 277мм х 66мм х 244.5мм |
| Потужність | 800 W |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25.000 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 2733 lm |
| Колірна температура, К | 3000K, 4200K, 6400K |
| Час зарядки | Час зарядки – 5- 7 год. |
| Час роботи від акумулятора | 6-8 ч |









Відгуки
Відгуків немає, поки що.