Прожектор світлодіодний “BORNEO-100” 100W 6400K
Прожектор світлодіодний “BORNEO-100” 100W 6400K
1,588.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 100V – 265V |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | A 280 мм *B 240 мм |
| Потужність | 100 |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 12000 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Світловий потік | 12000 |
| Колірна температура | 6400К |
| Тип освітлення | Прожектор |








Відгуки
Відгуків немає, поки що.