Прожектор світлодіодний “FELIS-300” 300W 6400K
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 100V – 265V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | A 420 мм *B 340 мм *C 44 мм |
| Потужність | 300 W |