Прожектор світлодіодний “FELIS-300” 300W 6400K
Прожектор світлодіодний “FELIS-300” 300W 6400K
3,717.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 100V – 265V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | A 420 мм *B 340 мм *C 44 мм |
| Потужність | 300 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 36000 Lm |
| Колірна температура, К | 6400K |









Відгуки
Відгуків немає, поки що.