Прожектор світлодіодний “FELIS-50” 50W 6400K
Прожектор світлодіодний “FELIS-50” 50W 6400K
936.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | A 215 мм *B 190 мм *C 38 мм |
| Потужність | 50 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 6000 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |









Відгуки
Відгуків немає, поки що.