Прожектор світлодіодний LEOPAR-300 300W 6400К
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-068-006-0300-010 Категорія:
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
Алюмінієвий, міцний, зносостійкий корпус, фарбований порошковою антикорозійною фарбою.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ LEOPAR-300
потужність загальної системи LED: 300Вт
аналог лампи розжарювання: 2400Вт
тип джерела світла: SMD LED
температура світла: 6400K
загальний світловий потік: 25500Лм
датчик руху: ні
підключається до мережі: 85-265V/50-60Hz
Характеристики
Тип світлодіодів: SMD LED
Кут розсіювання: 120°
Колір чорний
Потужність: 300W
Світловий потік: 25500Lm
Температура світла: 6400K
Аналог ЛОН: 2400W
Індекс кольору (Ra): >Ra80
Матеріал корпусу: алюміній
Ступінь захисту, IP: IP65
Розміри (ДхШхВ): 420мм х 380мм х 90мм
Гарантійний термін: 24 місяці
Робоча напруга
85 – 265 V
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Чорний
Потужність
300 W
Ступінь захисту IP
IP 65
Матеріал корпусу
Метал
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
Тип світлодіодів
Колірна температура, К
Кут розсіювання
120°
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Прожектор  світлодіодний LEOPAR-300 300W 6400КПрожектор світлодіодний LEOPAR-300 300W 6400К