Прожектор світлодіодний на сонячній батареї “TURBO-200” 200W 3000K-4200K-6400K
Прожектор світлодіодний на сонячній батареї “TURBO-200” 200W 3000K-4200K-6400K
881.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри (ДхШхВ) | 183.5мм х 54мм х 144мм |
| Потужність | 200 W |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25.000 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1466 lm |
| Колірна температура, К | 3000K, 4200K, 6400K |
| Час зарядки | Час зарядки – 5- 7 год. |
| Час роботи від акумулятора | 5- 7 ч |











Відгуки
Відгуків немає, поки що.