Прожектор світлодіодний “OSELO-100” 100W 6400K
Прожектор світлодіодний “OSELO-100” 100W 6400K
1,155.00 грн
Немає в наявності
| Робоча напруга | 100V – 265V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | A 240 мм *B 210 мм *C 38 мм |
| Потужність | 100 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 10000 Lm |
| Колірна температура, К | 6400K |








Відгуки
Відгуків немає, поки що.