Прожектор світлодіодний “OSELO-300” 300W 6400K
Прожектор світлодіодний “OSELO-300” 300W 6400K
2,856.00 грн
Немає в наявності
| Робоча напруга | 100V – 265V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Сірий |
| Розміри (ДхШхВ) | A 330 мм *B 300 мм *C 42мм |
| Потужність | 300 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 30000 Lm |
| Колірна температура, К | 6400K |








Відгуки
Відгуків немає, поки що.