Прожектор світлодіодний “OSELO-50” 50W 6400K
Прожектор світлодіодний “OSELO-50” 50W 6400K
848.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 100V – 265V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Сірий |
| Розміри (ДхШхВ) | A 210 мм *B 180 мм *C 38 мм |
| Потужність | 50 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 5000 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |









Відгуки
Відгуків немає, поки що.