Прожектор світлодіодний “PARDUS-10” 10W 6400K чорний
Прожектор світлодіодний “PARDUS-10” 10W 6400K чорний
179.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Потужність | 10 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 900 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 100° |








Відгуки
Відгуків немає, поки що.