Прожектор світлодіодний “PARDUS-200” 200W 6400K чорний
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-068-028-0200-010 Категорія:
Робоча напруга
100-265V / 50-60Hz
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Чорний
Розміри (ДхШхВ)
326 мм * 405 мм * 36 мм
Потужність
200 W
Ступінь захисту IP
IP 65
Матеріал корпусу
Алюміній
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
30 000 год.
Тип світлодіодів
SMD Led
Світловий потік (лм)
18000 lm
Колірна температура, К
6400K
Кут розсіювання
100°
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Прожектор світлодіодний "PARDUS-200" 200W 6400K чорнийПрожектор світлодіодний “PARDUS-200” 200W 6400K чорний