Прожектор світлодіодний “PARDUS-30” 30W 6400K чорний
Прожектор світлодіодний “PARDUS-30” 30W 6400K чорний
319.00 грн
Немає в наявності
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 139 мм * 164 мм * 29 мм |
| Потужність | 30 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 2700 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 100° |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.