Прожектор світлодіодний PARS-20 20W 2700К чорний – виробник Horoz Electric.Використовується для зовнішнього освітлення складських приміщень, парків, вулиць, фасадів будівель, вітрин, авто мийок, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об’єктів. Висока ефективність світлодіодів дає можливість висвітлити необхідну територію ступінь пило- та вологозахисту – IP65. Прожектор не боїться вологи, опадів, пилу. В даному прожекторі використовуються технології освітлення SMD LED, що забезпечує впевнене освітлення, термін служби до 30000 годин безперервного світіння.Технічні характеристикиПЕРЕВАГИ СВІТЛОДІОДНОГО ПРОЖЕКТОРА PARS-20 20W 2700К:економічність.міцний зносостійкий корпус.відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.стійкість до зовнішніх впливів (пилу, вологи, низьких температур).швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИпрожектор світлодіодний – 1шт.інструкція з експлуатації – 1шт.інструкція із встановлення – 1шт.упаковка – 1шт.ГАРАНТІЯ: 24 місяці.Як вибрати світлодіодний прожектор?Світлодіодні прожектори відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, тип світлодіодів, кут розсіювання, робоча напруга та ін.). Вибрати потрібний прожектор допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Прожектор світлодіодний “PARS-20” 20W 2700К чорний
301.00 грн
Немає в наявності
Прожекторы LED, прожектор светодиодный 20 Вт, прожектор светодиодный 500вт, прожектор светодиодный 400вт, прожектор светодиодный 30 Вт, прожектор светодиодный 100вт, pars 100, прожектор pars, прожектор horoz pars, Horoz led, horoz, Прожектор светодиодный на солнечной батарее, Хороз, Уличный прожектор, Уличный светильник, Уличное освещение, прожектор хороз, Ліхтар horoz, Светильники светодиодные, Хороз Украина, Horoz electric led, Horoz, horoz leopar 300, horoz leopar, прожектор horoz leopar, светодиодное освещение, horoz electric, leopar 200, leopar 100, прожектор leopar, leopar 300, прожектор, Хороз електрик, лампа світлодіодна
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 140 мм * 122 мм * 28 мм |
| Потужність | 20 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 20 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1600 lm |
| Колірна температура, К | 2700К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 160 W |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.