Прожектор світлодіодний “PEGASUS-10” 10W 6400K
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-068-024-0010-010 Категорія:
Робоча напруга
220 – 240 V
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Чорний
Розміри (ДхШхВ)
100.6 мм * 91.5 мм * 26 мм
Потужність
10 W
Ступінь захисту IP
IP 65
Матеріал корпусу
Метал
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
20 000 год.
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
1100 Lm
Колірна температура, К
6400K
Кут розсіювання
120°
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Прожектор світлодіодний "PEGASUS-10" 10W 6400KПрожектор світлодіодний “PEGASUS-10” 10W 6400K