Прожектор світлодіодний “PEGASUS-30” 30W 6400K
Прожектор світлодіодний “PEGASUS-30” 30W 6400K
492.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 220 – 240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 130,5 мм * 144,8 мм * 32,8 мм |
| Потужність | 30 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 20 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 3380 Lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |









Відгуки
Відгуків немає, поки що.