Прожектор світлодіодний переносний “PEGASUS/W-100” 100W 6400K
Прожектор світлодіодний переносний “PEGASUS/W-100” 100W 6400K
1,947.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Розміри (ДхШхВ) | 223.3мм х 80.4мм х 194.8мм |
| Потужність | 100W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 11700 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 100° |









Відгуки
Відгуків немає, поки що.