Прожектор світлодіодний переносний “WORKSHOP-60” 2 розетка+вимикач
Прожектор світлодіодний переносний “WORKSHOP-60” 2 розетка+вимикач
4,752.00 грн
Наявність: Є в наявності
Прожектор світлодіодний переносний “WORKSHOP-60” 2 розетки + вимикач, WORKSHOP-30, Прожектори LED
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Red & Black |
| Розміри (ДхШхВ) | 387.5 мм * 342 мм * 100 мм |
| Потужність | 60W |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 6500 lm |
| Колірна температура, К | 5000K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Додатково | провод: 1.8M H07RN-F3G1.5mm2 |









Відгуки
Відгуків немає, поки що.