| Робоча напруга | 220 – 240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Жовтий з чорним |
| Розміри (ДхШхВ) | 298.6 мм * 187 мм * 52.5 мм |
| Потужність | 45 W |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 3500 Lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |
Прожектор світлодіодний PROPORT-45 45W
1,851.00 грн
Наявність: Є в наявності
прожектори led, вуличний прожектор, вуличний світильник, вуличне освітлення, прожектор хороз, прожектор світлодіодний переносний proport 45 45w 6400k 068 015 0045 010 45 ват, переносний прожектор світлодіодний









Відгуки
Відгуків немає, поки що.