Прожектор світлодіодний Прожектор світлодіодний Remix-50 50W RGB+білий – виробник Horoz Electric.Використовується для зовнішнього освітлення складських приміщень, парків, вулиць, фасадів будівель, вітрин, авто мийок, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об’єктів. Висока ефективність світлодіодів дає можливість висвітлити необхідну територію ступінь пило- та вологозахисту – IP65. Прожектор не боїться вологи, опадів, пилу. В даному прожекторі використовуються технології освітлення SMD LED, що забезпечує впевнене освітлення, термін служби до 30000 годин безперервного світіння.Технічні характеристикиПЕРЕВАГИ СВІТЛОДІОДНОГО ПРОЖЕКТОРА Remix-50 50W:економічність.міцний зносостійкий корпус.відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.стійкість до зовнішніх впливів (пилу, вологи, низьких температур).швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИпрожектор світлодіодний – 1шт.інструкція з експлуатації – 1шт.інструкція із встановлення – 1шт.упаковка – 1шт.ГАРАНТІЯ: 24 місяці.Як вибрати світлодіодний прожектор?Світлодіодні прожектори відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, тип світлодіодів, кут розсіювання, робоча напруга та ін.). Вибрати потрібний прожектор допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Прожектор світлодіодний Remix-50 50W RGB+білий
842.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 100-260V/50-60hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 178мм х 28мм х 170мм |
| Потужність | 50 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Світловий потік (лм) | 4000 lm |
| Кут розсіювання | 120° |
| Додатково | RGB + Білий |









Відгуки
Відгуків немає, поки що.