Прожектор світлодіодний з датчиком руху “ASLAN/S-10” 10W 6400K
Прожектор світлодіодний з датчиком руху “ASLAN/S-10” 10W 6400K
450.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 175 – 250 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 153 мм * 93 мм * 40мм |
| Потужність | 10 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1100 Lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.