Прожектор світлодіодний з датчиком руху ASLAN/S-30 – виробник Horoz Electric.Використовується для зовнішнього освітлення складських приміщень, парків, вулиць, фасадів будівель, вітрин, авто мийок, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об’єктів. Висока ефективність світлодіодів дає можливість висвітлити необхідну територію ступінь пило- та вологозахисту – IP65. Прожектор не боїться вологи, опадів, пилу. В даному прожекторі використовуються технології освітлення SMD LED, що забезпечує впевнене освітлення, термін служби до 30000 годин безперервного світіння. Оснащений інфрачервоним датчиком руху(PIR).Технічні характеристикиПЕРЕВАГИ СВІТЛОДІОДНОГО ПРОЖЕКТОРА ASLAN/S-30:економічність.інфрачервоний датчик руху.міцний зносостійкий корпус.відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.стійкість до зовнішніх впливів (пилу, вологи, низьких температур).швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИпрожектор світлодіодний – 1шт.інструкція з експлуатації – 1шт.інструкція із встановлення – 1шт.упаковка – 1шт.ГАРАНТІЯ: 24 місяці.Як вибрати світлодіодний прожектор з датчиком?Світлодіодні прожектори відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, тип світлодіодів, кут розсіювання, робоча напруга та ін.). Вибрати потрібний прожектор допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Прожектор світлодіодний з датчиком руху “ASLAN/S-30” 30W 6400K
593.00 грн
Наявність: Є в наявності
Прожектори LED, horoz electric, прожектор світлодіодний 30 Вт, прожектор horoz pars, прожектор pars, Вуличний прожектор, Вуличне освітлення, прожектор хороз, прожектор, Прожектор світлодіодний з датчиком руху “ASLAN/S-30” 30W 6400K 068-011-0030-010 30 ватт, 068-011-0030-010, Прожектор світлодіодний з датчиком руху ASLAN
| Робоча напруга | 175 – 250 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 180,1 мм * 154,3 мм * 30,5мм |
| Потужність | 30 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 2400 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 240 W |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.