Роз’єм 2-х полюсний 1.5 мм WIRE SPRING-2/1.5
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-106-002-0015-010 Категорія:
Клемники, конектори,, роз’єми, horoz electric
Характеристики
Тип: Клемник 2х-полюсний
Розміри(ДхШхВ): 25мм x 30мм
Напруга: max. 380V
Номінальний струм: 5A
Переріз кабеля: 0.2мм² – 1.5мм²
Матеріал: Пластик
Кількість в упаковці: 1 шт.
Країна виробник: Китай
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Розміри (ДхШхВ)
25мм*30мм
Додатково
Перетин 0.2мм²-1,5мм². Напруга 380V
Номінальний струм
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Роз'єм 2-х полюсний 1.5 мм WIRE SPRING-2/1.5Роз’єм 2-х полюсний 1.5 мм WIRE SPRING-2/1.5