|
Світлодіодна лампа широкого спектра застосування. Широко використовують для освітлення житлових приміщень. Виробник Horoz Electric (Туреччина). Гарантія на цю модель становить 24 місяці. Характеристики |
|
| Тип цоколя | E14 |
| Колір світіння | Нейтрально білий |
| Колірна температура | 4200 K |
| Розміри | 118мм * 35мм |
| Напруга | 1 фаз – 220 В |
| Матеріал | скло |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Докладні характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 32 Вт |
| Світловий потік | 320 лм. |
| Форма | Лампа Едісона;Свічка |
| Гарантія | 2 роки |
| Термін служби | 20 000 годин |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
Світлодіодна лампа FILAMENT FLAME-4 4W Е14 4200К
58.00 грн
Наявність: Є в наявності
Лампа LED Декоративна, horoz, horoz electric
| Робоча напруга | 220-240V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Прозорий |
| Розміри (ДхШхВ) | 118мм * 35мм |
| Потужність | 4 W |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 20 000 год. |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Світловий потік (лм) | 320 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 360° |
| Аналог лампи розжарювання | 32 W |
| Тип цоколя | Е 14 |


Відгуки
Відгуків немає, поки що.