Характеристики
Напруга: 220-240V/50-60Hz
Розміри(ДхШхВ): 78мм x 45мм
Потужність: 4W
Світ.потік: 450 lm
Колірність: 2700K
Цоколь: E 27
Кут розсіюв.: 360°
Ресурс роботи: 20.000 Hrs
81.00 грн
Наявність: Є в наявності
лампа led декоративна свічка Мінішар jcdr led
Характеристики
Напруга: 220-240V/50-60Hz
Розміри(ДхШхВ): 78мм x 45мм
Потужність: 4W
Світ.потік: 450 lm
Колірність: 2700K
Цоколь: E 27
Кут розсіюв.: 360°
Ресурс роботи: 20.000 Hrs
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Розміри (ДхШхВ) | 78мм*45мм |
| Потужність | 4 W |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 20 000 год. |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Світловий потік (лм) | 450 lm |
| Колірна температура, К | 2700К |
| Кут розсіювання | 360° |
| Аналог лампи розжарювання | 32 W |
| Тип цоколя | E27 |
Світлодіодна лампа Horoz FILAMENT MINI GLOBE-4 4W Е27 2700КНаявність: Є в наявності

Відгуки
Відгуків немає, поки що.